גרניטה ג'ינג'ר וליצי

גרניטה ג'ינג'ר וליצי

בארוחות שבהן מוגשות מנות עזות טעמים נהוג להגיש בין המנות מרענן חך, גרניטה מרעננת, פרוסות תפוח או אפילו לחם על מנת לאפשר לנקות את הפה מטעמי המנה הקודמת ולהכינו למנה הבאה.

גרניטה ג'ינג'ר וליצי

המנה הוגשה כחלק מארוחת אוריינטציה.

אין דבר יותר כיפי ומרענן במהלך ארוחה כבדה ועזת טעמים להתפנק על גרניטה טובה. מנה קרירה ומרעננת, מכת סוכר טובה שמפיגה כבדות של אלכוהול ואוכל ואפשר להמשיך בארוחה כמו חדשים.

טעמי המזרח

גרניטה ג'ינג'ר וליצ'י מביאה את טעמי המזרח לקדמת הבמה. השילוב הייחודי שלל טעם הליצ'י משתלב היטב עם החריפות של הגינגר המסוכר. 

גרניטה ג'ינג'ר וליצ'י

גרניטה ג'ינג'ר וליצ'י

סוג המנה מנה אחרונה, מרענן חך
סוג המטבח מטבח אסייתי
תגיות ג'ינג'ר, גרניטה, גרניטה ג'ינג'ר ליצ'י, ליצ'י, סורבה
זמן הכנה 10 minutes
זמן בישול 4 hours
זמן הכנה כולל 4 hours 10 minutes
מנות 6
קלוריות 202 kcal
מחבר Gentleman Club

חומרים

 • 1 קופסת ליצ'י משומר בסירופ.
 • 10 גרם ג'ינג'ר מסוכר קצוץ דק.
 • כוס מים
 • עלי נענע לקישוט

אופן ההכנה

 1. טוחנים בבלנדר את כל החומרים.

 2. מעבירים את התערובת למכונת גלידה ומפעילים עד לקפיאה.
  בשימוש במכונת גלידה אפשר להוסיף 1/2 לבן של ביצה לתערובת על מנת לקבל מרקם חלק וקליל יותר.

 3. במידה ואין מכונת גלידה מעבירים את התערובת לתבנית. נותנים לתערובת לקפוא חצי שעה ובעזרת מזלג שוברים את גושי הקרח שנוצרו.

 4. מחזירים למקפיא לעוד 15 דקות ושוב מרסקים את הקרח שנוצר. חוזרים על התהליך מספר פעמים עד לקפיאה מוחלטת. שבירת הקרח יוצרת את הגרניטה. אם לא נשבור את הקרח כל כמה זמן פשוט נקבל גוש קרח.

 5. לפני ההגשה מרסקים שוב את הקרח עם כף על מנת ליצור את הגרניטה. שמים בכוסות שוט או קעריות קטנות. מקשטים בעלי נענע ומגישים.

עזרו לי לתפעל את הבלוג על ידי לחיצה על הפרסומות


Related Posts

סורבה תפוחים ורום מתובל

סורבה תפוחים ורום מתובל

אחד השידוכים היותר מוצלחים של הרום המתובל של חברת בקרדי, הוא מיץ תפוחים שהרגע נסחט. אז למה לא להפוך את השילוב הזה לסורבה אלכוהולי? סורבה תפוחים ורום מתובל סורבה תפוחים ורום מתובל – המנה הוגשה כחלק מתפריט ארוחת מסע בעקבות תערובות התבלינים. רום מתובל חברת […]

פרפה תאנים ג'ינג'ר ותה

פרפה תאנים ג'ינג'ר ותה

פירוש המילה פרפה בצרפתית הוא מושלם. ואכן מדובר על קינוח מושלם, פרפה תאנים, ג'ינג'ר ותה לפסנג סושונג. פרפה תאנים ג'ינג'ר ותה פרפה תאנים ג'ינג'ר ותה – המנה הוגשה כחלק מתפריט ארוחת המטבח הבריטי המודרני. פרפה תאנים ג'ינג'ר ותה חזרה לרשימת המתכוניםכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דירוג המתכון